kalici-makyaj

Long Time Liner Kalıcı Makyaj

23 Ağustos 2016

Doğal ve kalıcı bir makyaj sağlayan LTL Contour Makeup ile küçük kusurlarımız kolayca kapatılıyor, doğal görünümüzü kaybetmeden daha canlı kaş, dudak ve göz çizgilerine sahip oluyoruz.

İki saat içinde doğal ve kalıcı bir makyaj sağlayan LTL Contour Makeup, mevcut en gelişmiş mikropigmentasyon tekniği ile yapılmaktadır. Dövme tekniği ile yapılan ve kalıcı makyajdan farklı olarak acısız, yara ve kanama olmadan uygulanabililen bir tekniktir ve işlem sonrasında kabuk oluşmaz. Ayrıca bu teknik cildin üst katmanı olan epidermiste uygulandığı için cildin kendini doğal yenileme süresi olan bir ile iki yıl sonunda kaybolmaya başlıyor.

Long Time Liner, bitki ve minerallerden elde edilen %100 steril boya içeriğinden dolayı oldukça sterildir. Kullanılan pigment renklerinde ağır metaller ve gliserin bulunmamaktadır. Bundan dolayı anti-alerjik olup kozmetik ürünlerine alerjisi olanlar için de sağlıklı bir seçenektir.

Boyalarımız CE belgelidir. Alerjik reaksiyonu yoktur. Kaş, göz ve dudak bölgelerinde uygulanabilmektedir. Bu yöntem ile sahip olduğumuz doğal hatlar belirginleştiriliyor. Öte yandan doğuştan gelen rahatsızlıklar ya da sonradan yaşanan kazalar nedeniyle yüzün kaş ve dudak bölgesindeki hatları da düzeltmeye yardımcı oluyor.

KAŞ UYGULAMASI: İnce ve seyrek olan kaşlarda, kendi kıl rengine uygun renk seçenekleri ile kıl tekniği uygulanarak gürleştirilebiliyor. Ayrıca şekil bozuklukları düzeltilebilmektir.

GÖZ UYGULAMASI: Kirpik dibi uygulamaları gözlere derinlik kazandırdığı gibi kirpiklerin daha yoğun ve gür görünmesini de sağlıyor. Ayrıca liner işlemlerinde gözün düşük görüntüsü de giderilebilmektedir.,

DUDAK UYGULAMASI: Kontür bozukluklarından dolayı oluşan şekil bozukluklarını düzelttiği gibi iç kısmına yapılan renklendirme ile daha düzgün hatlara ve şekle sahip olunması sağlanabilmektedir.

KİMLERE UYGULANIR?

– Kaş, göz ve dudaklarda doğal görünümlü makyaja sahip olmak isteyen herkes, – Hareketli yaşam içerisinde makyaja ayrılan zamandan tasarruf etmek isteyenler,
– Kozmetik ürünlere alerjisi olanlar,
– Radyoterapi ve kemoterapi görmüş hastalar,
– Hamileler
– Kaza sonucu kaşında, dudağında oluşan hat bozukluklarını düzelttirmek isteyenler.

Betül Mehrioğlu