ismail kuran estetik konferans

Son Ayların Toplantı Maratonu

01 Temmuz 2017

Nisan sonunda Amerika Birleşik Devletleri’nin San Diego şehrinde Rhinoplasty Society ile bahar aylarının toplantı maratonu başladı. Bu toplantıda derneğin yönetim kurulu üyeliğine seçilerek sezonu açtık.

Ülkeye dönüşü takiben Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin her yıl düzenlediği Rinoplasti ve Yüz Estetiği Kursu için Edirne’ye uğradım. 11-14 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen bu toplantıda hem burun estetiği hem yüz estetiği konusunda konuşmalarım oldu.

İlgili konu: Konferanslar – Toplantılar Kime Faydalı?

19-20 Mayıs tarihlerinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde gerçekleşen Cerrahpaşa Plastik Cerrahi Günleri Burun Ameliyatları konusunda tam bir maraton şeklinde geçti ve 4 konuşma yaptım.

15-18 Haziran 2017’de ise Uluslararası Eurasian Plastik Cerrahi toplantısı İstanbul’da gerçekleşti ve bu toplantıda biri meme küçültme, diğeri burun ameliyatlarında yenilikler konulu 2 konuşma yaptım. Ayrıca 2 moderatörlük de yaptığım bu toplantı ile birlikte, en azından yaz sonuna kadar toplantı trafiğini tamamladığımı sanıyorum. Ancak, her zaman sürprizler olabilir.